Teslimat Süreci

Hesapvadisi.com, satın aldığınız hesapları kontrol ederek sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir. Bu şekilde anında teslimat yaparak şifre yanlışlığı gibi sorunlarla karşılaşmanızı engelliyoruz. Sürecimiz şu şekildedir;


1.Satın alma: Havuzumuzda bulunan rastgele hesaplar, satın alma işleminiz sonrasında bizim ekranımıza düşer. Satıcı ya mesaj göndeririz. Geldiği zaman bilgileri kontrol eder size sunarız. Hesap sahibine havuz daki bakiyeyi mağaza bakiyesine  geçiririz.


2.Bakiye işlemleri: Bakiye işlemlerimiz oldukça kolay ve güvenlidir. Hesapvadisi.com, sektörün lideri olan Paymax sanal pos hizmetlerini uzun yıllardır kullanmaktadır. Paymax, tüm bilgilerinizi 128-bit SSL sertifikası ve 3D Secure ile güvence altına alır. Ancak, satın alma işleminiz şüpheli olarak algılanabilir. Bu durumda, yatırdığınız bakiye kartınızdan çekilir, ancak Hesapdukkani.com adresine gelmez. Bakiye, Paymax,  havuzunda bekletilir ve 1 ila 3 iş günü içinde iade edilir. Hesapvadisi.com, çekilen bakiyeden sorumlu değildir. Eğer bakiyenizde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, destek talebi açarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


3.Tahmini teslimat saatleri: Hesapvadisi.com, kullanıcılarımız en kaliteli ve güvenli alışveriş deneyimini sunmak için uğraşır.  Tahmini teslimat süremiz genellikle 1 ila 6 saat arasında olup, stok sıkıntısı yaşamadığımız durumlarda bu süreyi geçmemeye çalışıyoruz. Ancak, beklenmedik durumlarda (örneğin, gün içinde yaşanan gecikmeler gibi) aksaklıklar olabilir. Bu nedenle, tahmini teslimat saatlerimiz genel olarak 1-6 saat arasında olup, belirtilen saatler arasında teslimat yapmaya çalışıyoruz.


Hesapvadisi.com olarak, müşterilerimize iyi günler dileriz.

Abone Ol

Abone ol ve yeni ürünlerden anında haberin olsun